ביקורת על מערכת האוטומציה השיווקית
KLAVIYO

 

היסטוריה של החברה

קלאביו (Klaviyo) היא פלטפורמת שיווק ואוטומציה בדוא"ל המסייעת לעסקים ליצור קמפיינים ממוקדים ומותאמים אישית ביותר בדוא"ל. נוסדה בשנת 2012, מטה Klaviyo נמצא בבוסטון, מסצ'וסטס. לחברה למעלה מ-1,000 עובדים ומשרתת למעלה מ-250,000 עסקים ברחבי העולם. הפלטפורמה של Klaviyo מאפשרת לעסקים לפלח את רשימות האימייל שלהם על סמך גורמים כמו היסטוריית רכישות, פעילות באתר ונתונים דמוגרפיים. גישה זו מאפשרת לעסקים לשלוח קמפיינים רלוונטיים ומותאמים יותר בדוא"ל למנויים שלהם, ובסופו של דבר להגביר יותר מכירות.

 

איכות מסע הלקוח

מסע המשתמש של קלאביו נחשב בדרך כלל לאיכותי. הפלטפורמה קלה לשימוש ובעלת מגוון רחב של תכונות המאפשרות לעסקים ליצור קמפיינים שיווקיים יעילים במייל. Klaviyo מציעה גם תמיכת לקוחות מצוינת, שעוזרת לעסקים להפיק את המרב מהפלטפורמה.

 

שרות לקוחות וזמינות

שרות הלקוחות הוא באנגלית בלבד, ללא נציגים ישראלים, אולם הוא פעיל 24 שעות וללקוחות גדולים יש גם מנהל תיק לקוח שמבצע איתם ישיבות רבעוניות על תהליכי האוטומציה שלהם יחד עם טיפים לשיפור המערכת.

 

איכות הדוחות בפלטפורמה

איכות הדוחות עבור משתמשי Klaviyo נחשבת בדרך כלל לגבוהה. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של דוחות העוקבים אחר הביצועים של קמפיינים באימייל. ניתן להשתמש בדוחות אלו כדי לזהות מה עובד ומה לא, ולבצע שינויים כדי לשפר את התוצאות של מסעות פרסום עתידיים.

 

איכות ונוחות בניית המיילים

קלאביו מצבה את עצמה כמובילה בתחום האוטומציה בעולמות האיקומרס, יש לה קנבס יחסית נוח לבניה וגרירה של אלמנטים שמסייעים לאיכות הזרימה, יש לשים לב לתהליכי האקסקלוד במסעות הלקוח כדי למנוע טעויות בתוך מסעות הלקוח.

 

חיבורי צד 3

לקלאביו יש מספר רב של חיבורים נוחים דרך פתרונות חיבור קלים לכלל המערכות התומכות בשליחת המיילים כגון חיבורים לגוגל ופייסבוק לסנכרון סיגמנטציה, מערכות משלוחים, מערכות נקיון מיילים וכן הלאה.

 

סיכום

 

לתיאום וקישור לפתיחת חשבון

 

כן

קנבס למסע לקוח

כן

האם יש טפסים ופופ אפים

כן

האם אפשר להתחיל ללא עלות?

45 דולר ל - 150 רשומים

מחיר התחלתי

כן, כולם

האם תומך בחיבורי איקורמס?

כן

האם אפשר ליצור סיגמנטציות?

כן, לא לישראל עדיין

האם ניתן לשלוח SMS דרך המערכת?

כן

האם יש מערכת קופונים מובנת?

כן, מערכת דוחות מצוינת, נוחות שימוש

האם יש יתרונות אחרים?

דיסקליימר:

בסקירה זו מופיעים קישורי אפיליאציה אשר בלחיצה עליהם והרשמה, אנו נקבל נתח צנוע כדי שנוכל להמשיך את פעילותנו ולהעניק לכם ערך. אם הכתיבה שלנו מסייעת לכם בהחלטתכם ומעניקה לכם ערך מוסף, זוהי דרך חביבה ואופציונלית לסייע לנו ללא עלות נוספת מצדכם.