מאמר על חברת Flashy 

פלטפורמת פלאשי

היסטוריה של החברה

פלאשי היא מערכת מרקטינג אוטומציה מיוחדת לאתרי איקומרס בישראל. היא מתמקדת בצרכים הייחודיים של חנויות אינטרנט, בניגוד למערכות דיוור גנריות. עם פלאשי, חנויות איקומרס מקבלות פתרון הוליסטי ורב ערוצי להגדלת מכירות, כולל מערכת דיוור אלקטרוני, SMS, פופאפים, המלצות מוצרים מבוססות AI ופוש נוטיפיקיישנס.

פלאשי משלבת מספר כלים בפלטפורמה אחת משולבת, המסנכרנת את מידע הלקוחות, המוצרים והרכישות של חנות האינטרנט. באמצעות פלאשי, הפעולה מתחילה כשמבקר חדש או חוזר נכנס לאתר, מאפשרת לעקוב אחרי פעולותיו ולתקשר איתו בזמן אמת ואוטומטית, מה שיכול להפוך מבקרים ללקוחות ולבנות נאמנות אצלכם.

פלאשי מציעה שיחת דמות ללא עלות, כדי להראות את היתרונות ולהסביר כיצד היא יכולה לקדם מכירות ולהפוך את החנויות האינטרנטיות שלכם לרווחיות יותר.

 

איכות מסע הלקוח

איכות מסע לקוח - מסע המשתמש של פלאשי ברמה מאוד גבוהה. הפלטפורמה קלה לשימוש ובעלת מגוון רחב של תכונות המאפשרות לעסקים ליצור קמפיינים שיווקיים יעילים הפלטפורמה מציעה הרבה אפשרויות שיווק כמו:במייל ,sms ,מערכת פופאפים, פיצ'ר המלצות מוצרים מבוסס AI פוש נוטיפיקיישנס ודפי נחיתה. פלאשי מציעה גם תמיכת לקוחות בזמינות גבוהה, שעוזרת לעסקים להפיק את המרב מהפלטפורמה.

 

שרות לקוחות וזמינות

שרות הלקוחות בפלאשי הוא בעברית בזמינות גבוהה. פלאשי מציעה צוות תמיכה טכנית ותמיכה בשימוש דיווח ומעקב אחר בעיות.

 

איכות הדוחות בפלטפורמה

איכות הדוחות בפלטפורמת פלאשי נחשבת לגבוהה ומקצועית. הפלטפורמה מספקת מגוון רחב של דוחות ונתונים בזמן אמיתי שמאפשרים למשתמשים לעקוב אחרי הביצועים ולנתח את התוצאות של מסע המרקטינג והמכירות שלהם.

 

איכות ונוחות בניית המיילים

פלאשי מספקת עריכה ובניית מיילים נוחה ופשוטה עם תבניות מוכנות, עקביות, ואיכות. הממשק הידידותי יתאים למשתמשים בכל רמת ידע טכני. המיילים שנוצרים יהיו נגישים ומותאמים למכשירים שונים.

 

חיבורי צד 3

לפלאשי חיבורי צד רבים כמו: Google, Youtube, Shopify, Woo commerce. Yotpo Reviews, magento, mailchimp, Stamped, Zapier, Facebook Ads, Elementor, Poptin, Integromat, Yotpo Loyalty& Referrals

 

סיכום

חברת פלאשי היא חברה ישראלית המפתחת ומספקת פלטפורמת מרקטינג אוטומציה מתקדמת ומתוחכמת. המטרה העיקרית של הפלטפורמה היא לספק פתרונות ייחודיים לחנויות אינטרנט ואתרי איקומרס בכדי לעזור להם להגדיל את המכירות ולשפר את חוויית הלקוח. פלאשי מציעה אתר נוח וקל לשימוש עם תמיכה תכנית ואמינות גבוהה.

לתיאום וקישור לפתיחת חשבון
 

יש קנבס מסע לקוח מותאם אישית

קנבס למסע לקוח

כן יש טאפסים ופופ אפים

האם יש טפסים ופופ אפים

עשרים ואחד דולר לחודש למשתמש אחד

מחיר התחלתי

כן

האם תומך בחיבורי איקורמס?

כן

האם אפשר ליצור סיגמנטציות?

כן

האם ניתן לשלוח SMS דרך המערכת?

כן

האם ניתן לשלוח SMS דרך מסע לקוח?

כן

האם יש מערכת קופונים מובנת?

פלאשי מציגה אתר נוח שאפילו מתחילים בתחום יבינו אותה. האתר כולל את כל מה שחנות איקומרס בשביל להגדיל את המכירות כמו: תבניות, קמפיינים, פופאפים, אוטומציות ודוחות והכל במקום אחד. 

האם יש יתרונות אחרים?

דיסקליימר:

בסקירה זו מופיעים קישורי אפיליאציה אשר בלחיצה עליהם והרשמה, אנו נקבל נתח צנוע כדי שנוכל להמשיך את פעילותנו ולהעניק לכם ערך. אם הכתיבה שלנו מסייעת לכם בהחלטתכם ומעניקה לכם ערך מוסף, זוהי דרך חביבה ואופציונלית לסייע לנו ללא עלות נוספת מצדכם.